Kilo vermek için, aç kalmaya gerek yoktur. Aç kalmadan, doğru besin öğeleriyle ne yediğimizi bilerek zayıflayabiliriz. Zayıflamamız için verilen bir çok diyetler, bu güne kadar kalıcı olmayı başaramamış diyetlerdir.

Neden diyet diye soralım kendimize. Kilo vermenin bir çok kolay yolu varken neden zor olan yolları seçelim. Yiyecekleri gram şeklinde ölçen, tek tek kalori hesabı yapılan yiyecek şekillerinden faydalar beklememiz, son derece rahatsız edici olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yapmamız gereken sadece ne yediğimizi bilmektir. Ne yediğini bilen bir kişi, besinlerini düzenli, az ve sık tüketir. Yaşımız, boyumuz kaç olursa olsun, istediğimiz ve vücudumuzun olması gerektiği kiloya inmemiz mümkündür. 1 dilim kepekli ekmeğimizi de, sütlü tatlımızı da yeterince yiyebiliriz.

Yemek için değilde yaşamak için yemek yemeği kendimize ilke edinsek, dünyada kilo problemi kalmaz. Eğer herhangi bir rahatsızlıktan dolayı kilo alıyorsak, yürümeyi denemeliyiz.

Kendi bedeninizden bir küçük beden elbise alın ve onun içine girmeyi hayal edin. Emin olun isterseniz yaparsınız. Her gün tartılmanıza gerek yok. Doğru beslendiğiniz taktirde, gözle görülür şekilde kısa sürede zayıflayacaksınız. En önemli olan, akşamları yemek yememektir. Akşam yediğimiz yemekler, vücutta kalacak ve kalorilere dönüşecetir. Herşeyden yiyelim fakat ölçülü olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    ESİN

    Merhaba;
    Ben 60 kiloyum boyumda 1,68 boyundayım.Ben 60 kilo olmaktan memnun değilim. 45-50 kilo olsam daha iyi olur.Kısa zaman da 10-15 kilo vermek için ne yapmalıyım ??

    En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum.

    Size tavsiyem bu kiloları aldığınız sürede vermenizdir. Ani kilo vermekten kaçının. Bu kiloları yavaş yavaş yediğiniz öğünlerden ekmeği yağlıyı ve tatlıları kaldırarak verebilirsiniz. Yemek isterseniz de azar azar yemelisiniz.

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Yağ Yaktıran Besinler
kavitasyon ile zayıflama
Kilo Vermek İçin Bahane Üretmeyin
zayıflatan bitkiler hangileri
Oroblu incelten ince gösteren çorap
Sporla zayıflama
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.