Kilo vermek için yoğun çabalar içine gireriz, birçok diyet ve uygulamayı sürekli olarak yapmaya çalışırız. Evet, kilo vermek zorlu bir başlangıçtır. Çoğu zaman sağlıklı ve doğal yollar ile başka insanların nasıl kilo verdiğini düşünürüz ve tartışırız.

Kilo vermenin en sağlıklı ve doğal yolu zayıflama hapları kullanmadan yapılan diyetlerdir.

Elbette bu diyetlerin sonucunda kalıcı kilo kayıpları yaşayabilmek mümkün olabilmektedir. Doğal denildiğinde aklınızda bazı düşünceler canlanabilir. Bunlardan bir tanesini mutlaka protein içeren besinlerin oluşturması gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sabah kahvaltıları için protein ağırlıklı bir beslenme biçimi idealdir. Haşlanmış yumurta yağsız peynir ve süt bir ya da iki dilim kepekli ekmek ile desteklendiğinde muhteşem bir kahvaltı oluşturabilir. Öğünlerin artırılması tok kalmak için uygulanan bir değişikliktir.

İdeal öğün sayısı hızlı kilo vermek isteyenler için 6’dır.

Meyve ve sebzeler kilo verme sürecinde önemli bir yere sahiptir. Doğal kelimesini en iyi tanımlayan beslenme biçimlerinden bir tanesidir meyve sebzeler. Mevsime göre taze meyve ve sebze tüketmek oldukça yararlıdır. Semizotu, ıspanak gerek vitamin açısından gerekse sağlık açısından oldukça faydalı besinlerdir. Elbette sadece yemek şeklinin değiştirilmesi kilo vermek için yeterli değildir. Spor başlıca etkendir. Sporsuz yapılan diyetlerin başarıya ulaşması oldukça zor olabilmektedir. Günde en az 20 dakikalık bir spor yapılması tavsiye edilmektedir. Yine aynı zamanda bol miktarda su içerek hızlı kilo

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
İki Ayda 12 Kilo Verme
Metabolizmayı Artırarak Zayıflama
Ezgi Mola nasıl zayıfladı
Zayıflama Bantlarının Zararları
Egzersiz Yapmadan Zayıflama
Ti-Ji zayıflama bandı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.