Doğum sonrasında alınan kilolar can sıkıcıdır. Kısa zamanda kilo vermek isteriz, fakat türlü engeller bahane ederiz. Hiç bir zaman yok olmayacakmış gibi görünen, doğum sonrası kiloları yok etmenin yolları çok basittir.

Sadece egzersiz yaparak ve birazcık yediklerimize dikkat edersek, kısa zamanda çözüm getirmiş oluruz. Vücuda yerleşmiş olan bu kiloları, önce isteyerek sonra harekete geçerek kolaylıkla gitmelerini sağlayabiliriz.

Doğum yaptıktan kısa bir süre sonra, evimizde yapacağımız egzersizlerin faydasını görmemek mümkün değildir. Mutlaka yürüyüş yapalım. Günde 1 saat yapılacak yürüyüşler, yağların hızlı bir şekilde yanmasına neden olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yapamam demeyin. Yapamazsanız kilo veremezsiniz. Hem sağlıklı kalıp hem kilo vermek buna bağlı. Hiçbir diyet, vücuttaki yağ miktarını kısa sürede kalıcı olarak atmaz.

Yeşil yapraklı sebze çeşitlerinden bol miktarda tüketmeliyiz. Sebze salatası, brokoli ve karnabahar salatası hem bağırsakları çalıştıracak, hem de sindirimi kolay olacaktır. Meyveli yoğurt, Meyve çeşitleri, haşlanmış veya ızgara tavuk. Bol salata eşliğinde ızgara veya buğulama balık.

Yiyeceklerimizi çeşitlendirebiliriz. Mevsimine göre bol sebze tüketimi sağlanmalı. Pırasa, ıspanak, kabak veya sebze çorbası. Besinlerimizden kısmıyoruz fakat, az ve sık yiyoruz. Kısa zamanda gözle görülür bir değişim yaşadığınız göreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Dukan diyeti yapanlar yorumları
Acil zayıflamak istiyorum
Mümkünse Fazla Uyuyun
yemek yiyerek zayıflama
Zayıflatan kumaş
Ev işi yaparak zayıflama
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.