DOĞUM SONRASI VAJİNAL SARKMA
Kadınlar doğum sonrasındaki kaygılarının başında normal doğum sonrasında vajinada yaşanacak gevşeklik ve sarkma hali gelmektedir.  Cinsel hayatı olumsuz yönde etkileyen bu durum, kadınların vücutlarından dolayı mutsuz olmalarına ve buna paralel olarak özgüvensizliğe de yol açmaktadır. Bu kaygının yersiz olduğunu ve bu sorunun çaresinin gayet basit olduğunu söylemek gerekir. Basit bir jinekolojik müdahaleyle sorun kökten tedavi edilerek ortadan kaldırabilir. Bu işleme“Vajinoplasti” (vajina sıkılaştırma ve toplanması işlemi)adı verilir. Vajinanın onarılıp yenilenmesi amacıyla yapılan tıbbi müdahale ile kadınların vajinal kaslarının toparlandığını ve eski haline döndüğü kanıtlanmıştır.Vajinoplasti veya daha basitifadesiyle vajina sıkılaştırma ve toplanması işlemi, esas olarak, vajina iç duvarlarını ve dokuları yeniden şekillendirilerek daha sıkı bir vajina yapısı yaratmayı ifade eder. Bu uygulama oldukça kolay,riski bulunmayan bir yöntemdir. Ameliyat sonrası hastada hiç bir iz bırakmadan yapılmaktadır. Bu işlemi başarı ile gerçekleştiren Türk uzmanlarımız bu gün bu konuda bu sorunu yaşayan bayanlara hizmet vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
ARTRİT BELİRTİLERİ NELERDİR?
İsilik Nedir ve Neden Oluşur
Kuyruk Sokumu Ağrısı
İnme
Göz Ağrısının Nedenleri
Siğaranın İçerdiği Zararlı Maddeler
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.