DUDAK DOLGUNLAŞTIRMA
Dudaklar tarih boyunca güzelliğin ve estetiğin simgesi olmuştur. Dudak estetiği sadece dudağı dolgunlaştrmak demek değildir. Dudağın kontörü, üst dudak, alt dudak arasındaki farklılık, ağız köşeleri, kenar kıvrımları, burun dudak arası mesafesi dudak estetiğinde önemlidir.

Dudak Dolgunlaştırma İçin Hangi Yöntemler Kullanılabilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Enjeksiyon Yöntemi İle Dudak Estetiği
İşlemden önce yüzeysel olarak veya enjeksiyon ile lokal bir anestezi uygulanır. Daha dolgun ve hacimli, daha belirgin dudak çizgileri ve daha çekici bir dudak şekline sahip olmak istiyorsanız, enjeksiyon yöntemini tavsiye edebiliriz. Bu yöntem en çabuk uygulanan estetik türüdür.yağ dokusu yada silikon gibi bir takım maddeler kullanılarak yapılabilir.

Ameliyat sonrasında neler beklenebilir?
Dudak ameliyatları sonrası ilk günler buz uygulaması yapılarak hissedilen ağrı dindirilebilir, çeşitli kremlerle dudakların nemlendirilmesi ve dudak hareketlerinin kısıtlanması da faydalı olucaktır. Oluşabilicek şişliklerin azalmasıyla kişinin yeniden sosyal ortamlara dönüşü mümkün olur. Bunun için gereken süre ortalama 1-2 hafta kadardır. Kanama, enfeksiyon, uçuk (Herpes) veya asimetri oluşabilecek komplikasyonlar arasında sayılabilir.

Dudak Estetiği İşleminin Yan Etkileri?
Dudak estetiği enjeksiyonuna bağlı küçük yaralar oluşabilir. Bu küçük yaralar çok kısa sürede iyileşir. Dudak dolgusu işleminden sonra uçuk oluşma ihtimali de mevcuttur. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde en kısa sürede doktorunuza başvurmanız tavsiye edilir.  Büyük olasılıkla size uygun bir anti-viral tablet başlayacaktır. Verilen ilaçları kullanmanız hainde sorun yavaş yavaş ortadan kalkacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Lazer Epilasyon Fiyatlandırması
Bir Meme Estetiğinden Sonra …
Kırışıklıklara Karşı Retin-A
Karın Estetiği
Lazer Epilasyonu Güvenli Midir? Yan Etkileri Ve Riskleri Nelerdir?
El Egzaması Nasıl Geçer
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.