Egzersiz lastiği hareketleri

Sponsorlu Bağlantılar

Egzersiz lastiği ile çömelme kalkma hareketi videosu.

Lastiğin üzerine basarak ayaklarınızı omuz genişliğinde açın. Dirseklerinizi dışarı doğru açıp omuz hizasına kaldırın ve hareket boyunca bu hizanın altına düşmelerine izin vermeyin. Derin bir nefes alıp dizlerinizi bükerek çömelin. Yavaşça nefes verirken yeniden doğrulun, bu esnada egzersiz lastiği bir rezistans oluşturacak ve sizi zorlayacaktır. Selülitler ve kalça sıkılaştırma için en iyi hareket olan çömelme 2 set olarak 12-15 tekrar yapılmalıdır.

İleriki günlerde, direnç egzersizleri ve egzersiz lastiği ile zayıflama hareketleri için bir video eklemeye çalışacağım. Böylece lastik kullanımınızı daha kolaylaştırabilir ve bu kardiyo egzersizlerden daha fazla faydalanabilirisiniz. Şunu da eklemeliyim ki, egzersiz lastiği hareketleri gerçekten çok iyi bir kardiyo çalışması sağladığı halde dambıl hareketleri kadar kas yapmayı kolaylaştıramaz, sadece bilmenizi istedim… Kim ne derse desin, gözünüzü hedefinizden ayırmayın!

Yazar Hakkında
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yazıdan Sağlık Yorumları

Yazı Hakkında Bir Yorum Yapınız
  • Kanal D Doktorum Programı
  • Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

  • Samanyolu TV Hayatın Nabzı Programı
  • Opr. Dr. Bülent Erkurt'un sunumuyla Hayatın Nabzı hafta içi her sabah, saat 08:30'’da Samanyolu TV'de

  • ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER
  • “ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor