Egzersiz lastiği ile çömelme kalkma hareketi videosu.

Lastiğin üzerine basarak ayaklarınızı omuz genişliğinde açın. Dirseklerinizi dışarı doğru açıp omuz hizasına kaldırın ve hareket boyunca bu hizanın altına düşmelerine izin vermeyin. Derin bir nefes alıp dizlerinizi bükerek çömelin. Yavaşça nefes verirken yeniden doğrulun, bu esnada egzersiz lastiği bir rezistans oluşturacak ve sizi zorlayacaktır. Selülitler ve kalça sıkılaştırma için en iyi hareket olan çömelme 2 set olarak 12-15 tekrar yapılmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

İleriki günlerde, direnç egzersizleri ve egzersiz lastiği ile zayıflama hareketleri için bir video eklemeye çalışacağım. Böylece lastik kullanımınızı daha kolaylaştırabilir ve bu kardiyo egzersizlerden daha fazla faydalanabilirisiniz. Şunu da eklemeliyim ki, egzersiz lastiği hareketleri gerçekten çok iyi bir kardiyo çalışması sağladığı halde dambıl hareketleri kadar kas yapmayı kolaylaştıramaz, sadece bilmenizi istedim… Kim ne derse desin, gözünüzü hedefinizden ayırmayın!

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
9 lu zayıflama çayı şikayet yorumları
Dr Deluz Diyeti
Fazla kilolardan kurtulma yolları
hızlı zayıflamak için ne yapmalıyım
Antakya biberi şikayet yorumları
Neden Zayıflayamıyorum?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.