ELLERİNİZE GENÇ GÖRÜNÜM KAZANDIRMAEllerinize Genç Görünüm Kazandırma

Herkesin cilt bakımında hedeflediği ve istediği şeylerden birisi de ellerinin daha yumuşak ve bakımlı bir görünüme sahip olmasıdır. Hatta yapılan bazı anketlerde karşı tarafın en çok neresine bakarsınız şeklindeki soruya önemli çoğunluğun eller diye cevap verdiği de göz önüne alındığında ellerin genç görünmesi önemli hale gelmektedir. Aşağıdaki ipuçlarını takip ederek ve doğru şekilde uygulayarak daha genç görünümlü ellere sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Atacağınız Adımlar

#### Bir el kremini dışarıdan satın alın veya kendiniz yapın. Her sabah ve akşam olmak üzere günde en az iki defa ellerinize bu el kremini uygulayarak daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz.

#### Bulaşık veya çamaşır yıkama gibi ellerin kuruma ihtimali olan işlerde eldiven giyiniz.

#### Tırnaklarınızın sağlıklı görünmesini sağlayın. Tırnaklarınızı ısırmayın, tırnak sağlığı için günde 2 porsiyon protein içeriği tüketilmesi önerilmektedir.

#### Ellerinizi ara sıra bir süre zeytinyağının içinde bekletiniz. Bu süre içinde zeytinyağı ile ellerinizi ovalayınız ve tırnakların ve parmakların arasına iyice yediriniz. Bu zeytinyağı uygulamasından sonra ellerinize zengin içerikli bir losyon sürerek yağın etrafında koruyucu bir katman oluşturmasını sağlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha sonra ellerinizi yaklaşık 10 dakika boyunca ılık bir suyun içine daldırın ve bekletin. Bunu banyoda da yapabilirsiniz. Bundan sonra da ellerinizi kuruladıktan sonra son bir kez el losyonundan birkaç damla uygulayın. Sonuçlara şaşıracaksınız. Zeytinyağını gereğinden fazla kullanmadığınızdan emin olunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Ellerinize Genç Görünüm Kazandırma
GÜZEL TIRNAKLARIN SIRRI: MANİKÜR NASIL YAPILIR?
Salatalık Özlü Yüz Maskesi Nasıl Yapılır
Saç Kaybı ve Nedenleri
Yağ Kisti (Sebase Kisti)
AKNE DELİKLERİ NASIL TEDAVİ EDİLİR?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.