Kilo verme ve diyet konusunda uzman isimlerden biri olan Ender Saraç’ın önerdiği Formula 7, içeriğindeki tere tohumu, funda yaprağı, zencefil, yeşil çay, Chromium GTF, Coenzyme Q10 ve L-Carnitine ile benzersiz bir formüle sahip. Ender Saraç’ın kendisi tarafından gelişitirlen ve üretimi dünya genelinde kalitesini ispatlayan Douglas Laboratories tarafından gerçekleştirilen Formula 7′nin etkisi elbette sadece hızlı kilo vermenizi sağlamak değil. Açlığı ve tatlı krizlerini de bastıran ürün öte yandan sindirim sisteminizi düzenliyor ve kilo kaybı sırasında yaşanan yorgunluk ve isteksizlik gibi durumlara da engel oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Miyop
PARASTEZİ YADA PARESTEZİ NEDİR?
Bademcik İltihabı
Karasu Hastalığı
Uykuda konuşma, yürüme
Naylon Poşetler
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.