Ender saraçtan ramazanı sağlıklı geçirmek için tavsiyeler. Ender saraçtan iftar için özel sağlıklı yemek tarifleri. Sahurda nasıl beslenmeli. İftar ile sahur arasında ne yemeli ve nelerden uzak durmalı.

Ramazan ayında yapmanız gereken egzersizler. Kronik hastalığı olanlar için Ender saraçtan ramazana özel tavsiyeler. Ender saraçtan günün şifalı bitkisi Ender saraçtan ramazanın manevi yönü.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    selin koyu

    ender bey bu ramazanda gerçekten bişiy yiyemiyoruz sıcaklardan dolayı bu dönemde zayıflamak çok kolay diyorlar siz ne önerirsiniz bu konuda ne yapmamız gerekiyor teşekürler programınızı severek izliyoruz

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Dukan kitabı
Diyet yüzüğü
ünlüler nasıl zayıflıyor
Zayıflarken Dikkat Edilmesi Gerekenler
süt içerek zayıflama
Bal Zayıflatır Mı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.