ERKEKLER VE ESTETİKerkekler-ve-estetik

Erkek estetiği, estetik sektöründe hızla büyüyen segmentler arasında bulunmaktadır. Cinsiyet farkına bağlı olarak yüz bölgesinin anatomisi ve davranışları da dikkate alınarak erkeklerde minimal invaziv estetik prosedürleri kullanılmaktadır. Cinsiyetler arasında yüz bölgesinde önemli anatomik farklılıklar olduğunu söylemiştik. Kafatası yapısı, iskelet kas kütlesi, deri altı yağ dağılımı ve yüz kırışıklıkları açısından cinsiyetler arasında belirgin farklar bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Erkekler de koruyucu sağlık hizmetlerinin yetersiz kullanımı, sigara içme oranlarının daha yüksek olması ve fazla ultraviyole ışığına maruz kalma da dahil olmak üzere yaşlanmayı hızlandıran kötü davranışlar da etkisini göstermektedir. Cinsiyetler arasındaki yüz anatomisi ve davranışların farklılıklarına rağmen, az sayıda çalışma kozmetik prosedürler üzerinde cinsiyetin rolünü incelemiştir. Erkeklerde botoks ve dermal dolgu gibi enjeksiyon teknikleri ile yüz bölgesinde arzulanan estetik görünüm elde edilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Prostat büyümesi
Penis Eğrilikleri
Erkek Kısırlığı
Prostat Bezi Büyümesi Nedenleri
ERKEKLER DİKKAT!! SPERM SAYISI VE HACMİ NASIL ARTIRILIR?
Erkekte Gece Uykuda Boşalma Tedavisi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.