luckkk

Şu an 20 yaşındayım ve ergenlik döneminden beri organımda sol tarafa doğru eğrilik var. Cinsel hayatımı olumsuz etkileyebileceğini düşünüyorum. Doktora gitmedim. Lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz?

Normalde insanların organları sol tarafa doğru eğrilik eğilimi gösterir. Yani söylediklerinizde anormal bir durum yok. Ancak bu eğriliğin miktarı önemlidir. Bu eğriliğin sorun olup olmayacağı ancak uzman bir doktorun muayenesiyle mümkündür. Size tavsiyemiz mutlaka bir doktora görünmenizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Not: Bahsettiğimiz Eğrilik cinsel organın vücuda birleştiği yerden itibaren başlar ve genelde erektil durumda(dik) hissedilmeyecek kadar azdır. Eğer eğrilik organınızın ortalarından itibaren başlıyorsa bir sorunun varlığından bahsedilir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Yağ Aldırma
Düşük Vücut Isısı (Hipotermi)
Sedef Nasıl Bir Hastalıktır? Sedefin Özellikleri Nelerdir?
Kemik Ağrısı
YÜKSEK ATEŞ İLE BİRLİKTE OLUŞAN DİĞER BELİRTİLER NELERDİR?
Mavi Hastalık
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.