GECE UYKUDA BOŞALMA TEDAVİSİ

Gece boşalması yada gece akıntıları gece uykudayken meni (sperm) boşalması anlamına gelmektedir. Bu sorunun çözümünde kullanılacak olan bitkisel ilaçlar çok verimli olarak göze çarpmaktadır.

Asıl akılda tutulması gereken şey, bu boşalmaların erkeğin hayatında yer alan normal bir parçadır. Ancak bu durumu nadiren yaşamayanlar vardır ve sıklaştığında tedavi gerektirecek duruma gelebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Geceleyin uykuda sık sık gece deşarjı veya meni boşalması hoş bir şey değildir, ama bu durum hayatı tehdit edebilecek kadar ciddi değildir. Bitkisel olan ilaçlar reçetesiz olarak eczanelerde bulunabilir ve bu problemin çözümünde son derece etkilidirler. Çoğu erkek cinsel performansını artırmak için hangi otların kullanılacağını bilir. Bunlardan bazıları Ashwaganda, shilajit, safran, Safed müsli veya Mucuna pruriens gibi bitkiler olup istenmeyen boşalmaları önleme yeteneğindedirler. Tüm bu bitkiler NF Cure kapsülleri formuna dönüştürülebilmesi için doğru ve dikkatli bir oranda karıştırılmaktadır. Bu bitkisel destek vücudunuzu daha dayanıklı hale getirir ve cinsel açıdan da daha güçlendirir.  NF Cure kapsül değil sadece afrodizyak veya artırıcı olarak kullanılmamakta, aynı zamanda erken boşalma ya da ereksiyon bozukluklarına gibi daha karmaşık sorunları da tedavi edebilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

NF Cure ve Vital M-40 Capsules gibi bitkisel kaynaklar, nokturnal emisyonun meydana gelmesini önleyerek üreme sisteminin sağlıklı çalışmasını sağlar. Bu bitkisel destek ürünler yada takviyeler doğrudan nöro-endokrin sisteme etki ederek boşalma sürecinin düzelmesine katkıda bulunur.

NF Cure ve Vital M-40 Capsules, erken boşalma gibi cinsel fonksiyon bozuklukların üstesinden gelmek için kullanılmaktadır. Ayrıca, sperm kanalları ve seminal kesenin fonksiyonunu iyileştirerek erkek kısırlığının yok edilmesinde de etkilidir. Bu ürünler sperm morfolojisini ve hareketliliğini iyileştirir ve etkisini artırır, boşalma ile ilgili sistemin fonksiyonlarını artırır.

Bİtkisel tedavilerin dışında önlem amaçlı yapabileceğiniz şeyler de bulunmaktadır. Besleyici bir diyet ve dinlendirici bir uyku bunlardan biridir. Sandal ağacı, gül, Alman papatyası veya ylang ylang esansiyel yağları karışımı kullanılarak yapılacak olan banyo harika bir şekilde rahatlama sağlayabilir. Sık sık geceleyin boşalma nedeni ile meydana gelen cinsel zayıflık için bu yağlar ile penis masajı yapabilirsiniz. Mast Mood Oil ürünü bu uygulama için uygun yağları içermektedir.

Ayrıca erotik düşünceler ve cinsel uyarıcı faktörlerden uzak durmak da bu koşulun oluşabilme ihtimalini azaltmaktadır. Ayrıca sık sık gece akıntıları azalana yada yok olana kadar cinsel uyarıcılardan uzak durmak önemlidir. Aşırı mastürbasyon yapmanın da gece akıntılarına yol açabileceğine inanılmaktadır. Bu nedenle kendinizi kontrol altında tutunuz.

Geceleri uyku sırasında meninin boşalmasını önlemek için doğal bir tedavi olmakla birlikte, okuma ya da ne olursa olsun sizi mutlu edecek rahatlatıcı ve keyifli aktiviteler yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Testis Şişmesi
Hidrosel
PENİS UCU AĞRISI VE NEDENLERİ
Prostat Kanseri
Penis Ağrısının Nedenleri Nelerdir?
Erkeklerde Sık Sık Gece Akıntısı (Boşalma)
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.