EV YAPIMI ANTİ AGİNG YÜZ MASKESİ

Anti-aging yani yaşlanmayı önleyici yada geciktirici piyasada satılan birçok ürün vardır. Bunların arasından hangisinin en iyi olduğuna karar vermek kadar etkisi hakkında da meraklanırsınız. Ne kadar uygun olup olmadıkları da ayrı bir sorgulama konusu.

Sponsorlu Bağlantılar

Alın Kırışıklıklarından Kurtulmak İçin 7 Öneri

Evde, bildiğiniz doğal malzemelerden hazırlayabileceğiniz ve düzenli kullanım ile mükemmel sonuçlara varabileceğiniz maskeler hazırlayabilir ve yaşlanma etkilerini geciktirebilir ve olduğunuzdan daha genç görünebilirsiniz.

İşte sıkılaştırıcı paketin mutfağınızda bulunan 3 malzemesi;

  • 2 yemek kaşığı taze lor
  • 1 yemek kaşığı bal
  • 1/2 muz

Lor ile balı karıştırın. Muz ekleyerek bir kaşık yardımı ile muzu iyice ezin. Ayrıca muzu ince ince dilimleyerek de ezmenize yardımcı olabilirsiniz. Pürüzsüz veya krem gibi bir hal alana kadar bunu sürdürün.

Sponsorlu Bağlantılar

Mor Halkalara Doğal Çözümler

Evet! Maskeniz hazırdır. Yüzünüze 15- 20 dakika kadar sürerek bekletin ve sonra ılık su ile durulayın. Cildinizdeki değişimi fark edeceksiniz. Bu aşamadan sonra kaliteli bir nemlendirici kullanmanızı öneriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Tıraş (Jilet) Yanıkları Nasıl Giderilir
Boğaz Ağrısı Nasıl Geçer?
Rotator Manşet Yaralanması
İpeksi Yumuşak Bir Cilde Sahip Olma
Çillerin Rengini Açma Yöntemleri
Bebek Gibi Yumuşak Bir Cilt İster Misiniz
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.