Fazla kilolardan nasıl kurtulurum

Sponsorlu Bağlantılar

Kilo vermek istediğiniz zaman yapmanız gerekenler genellikle gözünüzde bir dağ gibi büyür. Bazı özel diyetler, egzersizler, yenmemesi gerekenler (şeker, un, tuz, ekmek liste uzar…) Oysa çok kolay ayrıntılar sayesinde de bir miktar kilolarınızdan kurtulmak mümkün olmaktadır.

2192 Kilolarından Kurtulmak İsteyenlere Küçük Öneriler

En azından hızlı bir şekilde kilo almayı bu yöntem ile önlemeniz kolay olmaktadır. Bu sebepten yapmanız gerekenleri sıralayacak olursak:

Kesinlikle uykudan 1-2 saat öncesinde yemek yemeyi kesmeniz gerekmektedir.

Gün içerisinde en az 1.5 lt su tüketerek  midenizi devamlı dolu tutabilirsiniz. Bu toxic maddelerin vücudunuzdan atılması için de oldukça önemli bir etmen olarak ön plana çıkmaktadır.

Bir diğer önemli husus ise gün içerisinde devamlı olarak hareket etmek olmalıdır. Masa başı bir işte bile çalışsanız bir miktar yürüyüş yaparak kendinize bu konuda zaman ayırmayı unutmamanız sizin açınızdan oldukça önemli olacaktır. Bu hususlara dikkat edildiği zaman kilo vermenin aslında o kadar da zor olmadığını kendi gözleriniz ile görmeniz mümkün olmaktadır.

Yazar Hakkında
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yazıdan Sağlık Yorumları

Yazı Hakkında Bir Yorum Yapınız
  • Kanal D Doktorum Programı
  • Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

  • Samanyolu TV Hayatın Nabzı Programı
  • Opr. Dr. Bülent Erkurt'un sunumuyla Hayatın Nabzı hafta içi her sabah, saat 08:30'’da Samanyolu TV'de

  • ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER
  • “ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor