Sitede Arama Yapayım
Diğer Konulara Bakayım
Son Yayınlananlar Nelerdir?
Yorumları Okumak İsterim

Kilo vermek istediğiniz zaman yapmanız gerekenler genellikle gözünüzde bir dağ gibi büyür. Bazı özel diyetler, egzersizler, yenmemesi gerekenler (şeker, un, tuz, ekmek liste uzar…) Oysa çok kolay ayrıntılar sayesinde de bir miktar kilolarınızdan kurtulmak mümkün olmaktadır.

2192 Kilolarından Kurtulmak İsteyenlere Küçük Öneriler

En azından hızlı bir şekilde kilo almayı bu yöntem ile önlemeniz kolay olmaktadır. Bu sebepten yapmanız gerekenleri sıralayacak olursak:

Kesinlikle uykudan 1-2 saat öncesinde yemek yemeyi kesmeniz gerekmektedir.

Gün içerisinde en az 1.5 lt su tüketerek  midenizi devamlı dolu tutabilirsiniz. Bu toxic maddelerin vücudunuzdan atılması için de oldukça önemli bir etmen olarak ön plana çıkmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir diğer önemli husus ise gün içerisinde devamlı olarak hareket etmek olmalıdır. Masa başı bir işte bile çalışsanız bir miktar yürüyüş yaparak kendinize bu konuda zaman ayırmayı unutmamanız sizin açınızdan oldukça önemli olacaktır. Bu hususlara dikkat edildiği zaman kilo vermenin aslında o kadar da zor olmadığını kendi gözleriniz ile görmeniz mümkün olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Misutgaru şikayet yorumları
neden kilo veremiyoruz?
Yalnızca Diyet Yaparak Bölgesel Zayıflama Gerçekleşmez.
kesin zayıflama diyeti
Akdeniz Diyeti İle Kilo Verme
Kilo Vermek İçin Öneriler
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.