FİTOFORM KAPSÜLÜ
fitoform tabletiHerkesin kulağına küpe olması gereken bir sözü burada söylemek istiyoruz. Mutluluğun yolu sağlıktan, sağlığın yolu da doğal yaşamdan geçer. Bunun içinde kişi, doğal beslenmeyi kendine ön koşul haline getirmelidir. Fitoform kapsülleri adından da aklınıza bir şeyler çağrıştırıyordur muhakkak. “Fito” bitkisel demektir. Yani bir nevi formda kalmak için üretilen bitkisel kapsüller anlamına gelir. Özellikle kilo problemi olanlar için ideal çözümler sunmaktadır.
Fitoform kapsülleri Altın Otu, Mate Yaprağı, Papatya, Barut Ağacı, Isırgan otu, Şahtere Otu, Funda, Yeşil çay, Mersin Yaprağı, Biberiye, Rezene ve Kiraz Sapı gibi bitkilerin doğal bileşiminden oluşmaktadır. Fitoform kapsülleri, ilaç değil, beslenmeye destek bir üründür.

Sponsorlu Bağlantılar

Fitoform kapsülü, günde iki kez ikişer kapsül aç karnına alınabilir.

OLUŞTURDUĞU ETKİLER NELERDİR?

  • Fiziksel değil, ruhsal ve zihinsel sağlığı olumlu yönde etki eder. İnsanın formda kalmasını sağlar.
  • Düzenli bir beslenme alışkanlığı kazandırır.
  • Bileşimi sayesinde kişiye tokluk hissi verir.
  • Yanlış ve düzensiz beslenme alışkanlıkları ve hareketsizlik sebebiyle vücutta depolanan yağların yakılmasını hızlandırır.
  • Sağlıklı bir biçimde formda kalmanıza yardımcı olur.                                                                                                                       SAĞLICAKLA KALINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
THUNDER GOD SARMAŞIĞI
MELATONİN
L-TRİPTOFAN
IPRİFLAVON OSTEOPOROZU ÖNLER
VİTAMİN D
ALFA –GPC
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.