İçeriğinde yer alan bitkisel formlar sayesinde vücut metabolizma hızını artırarak daha çok kalori yakmamızı ve yağ oluşumunun önüne geçerken bir yandan da var olan vücut yağlarının yakılması konusunda vücuda yardımcı olan fx15 tamamen doğal bir yapıya sahiptir.

Lotus yaprağı sayesinde damar yollarını açan ve böylelikle yüksek tansiyon rahatsızlığı konusunda vücut için büyük bir destek niteliğinde olan fx15, tansiyon hastaları tarafından da tüketilmektedir.

Yeşil çay bileşeni ile gereksiz stres oluşumunun önüne geçmeyi ve sinirsel deformasyonları minimize etmeyi sağlamaktadır. Böylece stresli ve gözünüzü korkutan çileli günlerden kurtulmuş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeteri kadar C vitamini bileşenini yapısında bulunduran fx15, 400 mg formundaki tabletlerinde 98 mg Mikrokristalin selüloz maddesi de içermektedir.

Fx15 zayıflama hapı kullandıysanız aldığınız sonucu aşağıdaki yorum formu aracılığıyla diğer ziyaretilerin okuması için paylaşabilirsiniz, böylece fx15 zayıflaa hapı alacak kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    adsiz

    İyi gunler fx15 kullanali 4 gun oluyor ama siddetli bas agrisi yapti sinüzit im var. 1+1 kullaniyorum acaba 1e dusursen etkisi olurmu

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Zayıflama Bantlarının Zararları
Limon Suyu İle Kilo Vermek Mümkün Mü
Yulaf Kepeği ve Dukan Diyeti
Kilo Vermeyi Engelleyen Sebepler
hızlı zayıflamak için ne yapmalıyım
Aç kalmadan zayıflama diyet
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.