HAMİLELİKTE ONUNCU HAFTA
Artık bebeğinizdeki organ gelişimi hemen hemen tamamlanmak üzeredir. Bu hafta içinde gözlemlenen en önemli olay budur.  Bu hafta hemen hemen bütün organların kendini tamamlayıp bitirdiği hafta olarak algılanabilir. Öyle ki oluşumunu en zor tamlayan yapı olarak bilinen dudak ve damak yapısı bile bu hafta içinde oluşumunu tamamlayacaktır.

Bu dönem içinde eğer ultrasona girerseniz bebeğinizin ağzını açıp kapamaya başladığını bile görebilirsiniz. Yine yana dönme kol ve bacaklarını oynatma ve hatta hıçkırma gibi olguları açık açık izlenebileceği bu hafta görülen en önemli olaylardandır. Tüm bunlar anne ve baba adaylarını heyecanlandıracak ve mutlu edecek olguların arasındadır. Bu olguların bu hafta içinde oluşuyor olması demek bebeğinizin gelişiminin sağlıklı bir şekilde ilerlediğinin kanıtıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
MESANE TAŞLARI, NEDENLERİ, BELİRTİLERİ
PARESTEZİ İLE BİLİKTE OLUŞAN DİĞER BELİRTİLER
PARMAK ŞİŞMESİ
göbek eritme hareketleri
Difteri
Pnomoni (Zatürre) Nasıl Belirti Verir?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.