HAMİLELİKTE ON BEŞİNCİ HAFTA
Bu hafta sizin için önemli bir haftadır. Eğer isterseniz rahminizi hissedebilirsiniz. Rahminize dokunduğunuzda orada var olan bir yuvarlak top elinize gelebilir. Bu sizin bebeğinizin içinde olduğu yapının tam kendisidir. Yine ilk hamileliğiniz ise henüz hareketlerini hissedemezsiniz. Hissettiğinizi sanabilirsiniz o hissettikleriniz sadece bağırsaklarınızdaki hareketlerdir.

Bebeğinizin kemik ve kas yapısı bu haftada artık hızla gelişmeye devam eder. Cilt dokusu içinde gelişmeler meydana gelir. Cilt dokusundaki kılcal damarlar belirmeye başlar. Cilt yüzeyinde ince kıl dokuları da oluşur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bebeğinizin cinsiyetinin belirlenmesi için önemli bir haftadır. Erkek ise tesisleri ve penisi %100 tam olarak görülebilir. Görülmüyorsa eğer bebeğinizin yatış pozisyonundan ya da bebeğinizin kız ise bundan dolayı gecikme yaşanmasından olabilir. Bebeklerin cinsiyetlerinin belirlenmesinde birçok etkili faktör vardır. Bunların hepsinin aynı anda buna izin vermesi bazen gerçekleşir bazen gerçekleşmez. Bu yüzdende bu konuda fazla acele etmeye gerek yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Boğmaca
Kız Bebek Belirtileri Nelerdir
Bebeğe Emzik nasıl seçilir
Çocukta Tuvalet Eğitimi
Çocuklarla İnatlaşmadan Söz Dinletme
Anne Sütü Almayan Bebeğin Beslenmesi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.