HAMİLELİKTE YİRMİ İKİNCİ HAFTA
Göbek deliğinizin iki parmak üstüne dokunduğunuzda rahatlıkla rahminizi hissedeceğiniz bir haftadasınız. Hamilelik sürecinde sürekli olarak vücut ağırlığı değişeceği içinde bu hafta içinde bel ağrıları hissedebilirsiniz. Bunun için doktorunuzun size önereceği önlemleri almalı ve dik durmaya özen göstermelisiniz.  Doktorunuzun tavsiyelerini uyguladığınızda bu şikyetlerde azalma olduğunu göreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bebeğiniz bu hafta artık 500 kilo gram ağırlığa ulaşacaktır. Boyu ise 270 cm e kadar ulaşması beklenir. Bu hafta içinde artık göz kapakları belirgin hale gelecek. Fakat henüz kullanmaya başlamayacak. Kaşları üzerinde ince tüyleri belirmiş halde olacak. Doktorunuz bu j-hafta içinde size kaş, göz çevresini ve göz merceğini size rahatlıkla gösterebilir. Ayrıca eğer görmek isterseniz omurgasının tamamlanmış halini net bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Çocuklarda Demir Eksikliği
Kemik Sağlığı
Gebelikte Rh Uygunsuzluğu
İsilik
Bebekte Kafa Büyüklüğü
Gebeliğin 14. Haftası
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.