HAMİLELİKTE YİRMİ BEŞİNCİ HAFTA
Yirmi beşinci hafta itibariyle artık rahminiz koca bir futbol topu büyüklüğüne ulaşmış haldedir. Bu yüzden belinizde ve bacaklarınızda şiddetli ağrılar hissedebilirsiniz. B unun için doktorunuza danışarak tavsiye ve ilaç talep edebilirsiniz. Bol bol dinlenin ve aynı pozisyonda uzun süre kalmayın.

Yirmi beşinci hafta itibariyle artık bebeğiniz her sesi algılar her uyarıcıya karşı düşünerek ve mantıklı cevaplar verir hale gelmiş bulunur. Bu hafta bebeğiniz yaklaşık 800 gram ve 33 cm boyunda olmalıdır. Yine bu hafta beslemenize önem göstermeye devam etmelisiniz. Bel ve sırt ağrıları için dinlenme sürelerinizi uzatmanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Hamile Kalmak için Uygun Yaş
Bebeklerde Burun Temizliği Nasıl Yapılır
En Uygun Yumurtalama Günü
Doğum Sonrası Egzersizler
Mememden Yeşil Sıvı Geliyor
Çocuklarda Demir Eksikliği
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.