HAMİLELİKTE OTUZUNCU HAFTA
Bu hafta sizi bu hafta oldukça rahatsız edebilir. Bunun için doktorunuzdan bunu önleyici çözümler talep edebilirsiniz. Bunun dışında artık yatış pozisyonunuzda dikkat emlisiniz. Mümkünse sol tarafınıza yatmanızı öneririz. Bunun nedeni sağ taraftaki geniş damarların baskıya maruz kalmasını önlemek ve dolayısıyla kan dolaşımını daha rahat ve kesintisiz şekilde sağlamaktır. Uykuya bu şekilde ve mümkünse başınız yüksek şekilde yatmanızı tavsiye deriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu hafta sona erdiğinde artık bebeğinizin cildindeki tüyler tamamen kaybolmuş olacaktır. Bunun yanı sıra artık bu hafta gözlemlendiğinde gözlerini rahat bir şekilde açıp kapayabilir hale gelecektir. Yine bu hafta gelişen önemli bir olay ise bebeğiniz artık kan dolaşımını iliği ile yaparak karaciğerinde bu işlemi gerçekleştirmeyi sonlandıracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Doğum Tarihi Nasıl Hesaplanır
Boğmaca
Prematüre Bebekler İçin Testler, Bakım, Tedavi ve İlaçlar
Bebeklerde İshal ve Korunma Yolları
Gebeliğin 15. Haftası
Bebeğinizin İlk Hareketi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.