Gençlik aşısı nedir? Nasıl uygulanır ? Nasıl bebek gibi bir tene kavuşulur?
Plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanları tarafından geliştirilen ve  Türkiye’de yeni uygulanmaya başlanan bir uygulamadır. Bu uygulama cildi gençleştiren saf hyalüronik asit içerir. Uzmanlar tarafından “gençlik aşısı” diye tabir edilen bu yöntem  ile yüz, boyun ve ellerde bebek teni gibi bir görünüm elde edilebildiği bildirildi.
Yaş ilerledikçe cildin canlılık, parlaklık, gerginlik, nem ve renk veren hylalüronik asidin azalması ile cilt yaşlanmakta ve yaş ortaya çıkmaktaydı. Bu uygulama ile artık genç bir cilde bebek gibi bir tene sahip olmak mümkün hale geldi.
Her estetik uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da bir ya sınırlaması vardır. Bu aşı 20 yaşından itibaren herkese uygulanabilmektedir. Enjeksiyon işlemiyle veya  kremle yapılan anestezi sonrasında 15-20 dakikada bitmektedir. Hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulama yapılan kişinin yüzünde kızarıklık meydana gelebilir. Fakat bu da 1- 2 saat içerisinde kaybolur.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kırışıklık
Varise Ne İyi Gelir
Kaşlar
Limon İle Kimyasal Peeling
Karın Estetiği
Saç Ektirme
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.