Karizmayı çizmeden diyet yapabilirsiniz ! İşte kimseye belli etmeden kilo vermenin sırları…

Salata yediğiniz için dalga geçen erkek arkadaşınız, böreklerin havada uçuştuğu aile toplantıları… Şimdi bu ve bu gibi engelleri aşabilir ve karizmayı çizmeden diyet yapabilir, sosyal hayatınıza tam gaz devam edebilirsiniz!

Herkes deli gibi yemek yerken sen ayrı görünmekten nefret mi ediyorsun? O zaman ustaca hazırlanmış su stratejileri uygulayabilirsin.

Sponsorlu Bağlantılar

Pazar akşamüstü futbolu ve yanına çok yakışan cips, çerez ve bira, “Hava çok soğuk oldu hayatım” diyen sevgilinden ötürü bir cafeye girmek veya yemeğe çıkmak. .. Bütün bunlar birkaç kilo vermek isteyen bir kadın için acımasız şeyler aslında. Diyetini sabote edebilecek bazı yiyeceklerden kaçınsan bile zaman zaman kendinin parti düşmanı imajı verdiğini hissedebilirsin. Ancak sana önereceğimiz şu görünmez yöntemlerle ağız sulandıran yağlı yiyecekleri ve arkadaşlarının baskısını atlatabileceksin.

GÖREVİN:

Bir haftada alacağın kaloriye eş değerde olan aile yemeklerini atlatabilmek.

RAKİBİN:

Israrcı ve büyük porsiyoncu teyzen bol gelen pantolonuna gözünü dikmiştir ve peynirli patatesle, yağlı pirzolayı masada sana doğru pas etmek üzere harekete geçer.

PLANIN:

Sebzeleri ve beyaz eti tabağında üst üste yığ. En tepeye de tatlı patatesi koy. Böylece düşük kalorili bir tabağın olmasına rağmen yüksek karbonhidratla doluymuş gibi bir illüzyon yaratabilirsin.

GÖREVİN:

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek arkadaşın ve arkadaşlarının salatayla beslenmek konusundaki eleştirilerine maruz kalmadan birlikte maç seyredebilmek!

RAKİBİN:

Birasının yanında kızarmış bir şeyler yiyemezse, erkekliğinin kaybolacağını düşünen erkek arkadaşın.

PLANIN:

Kendi oyun zamanı atıştırmalığını hazırlayıp, daha ufak bir kalçaya sahip olabilirsin. Düşük yağlı krema, peynir ve et yerine hindi eti gibi sağlıklı malzemelerle hazırlanmış bir sandöviç veya diyet yoğurtla ve bir kaşık diyet mayonezle hazırlayacağın bir sos, yağlı yiyecekler kadar lezzetli olur. Ayrıca hiçbir erkek yediğinin sağlıklı olduğunu anlamayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
bölgesel zayıflama diyeti
Diyet Yaparken Arkadaşlarınıza Uymayın
elma diyeti
LAKTOZSUZ diyet listesi
ünlülere kilo verdiren diyet
Ender Saraç Diyeti
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.