GİZLİ VİTAMİN EKSİKLİĞİ
Gizli vitamin eksikliği adından da anlaşılacağı üzere kolay anlaşılamayan ortaya kolay çıkmayan bir rahatsızlık. Gizli vitamin eksikliği genelde nedeni bilinmeyen belirtiler araştırıldığında ortaya çıkar yani sürekli yorgunluk, gerginlik, karın ağrılar(b12 eksikliği) gibi durumlarda yani bütüncül olarak ortaya çıkmaz. Belirli bir hastalığın semptomları olarak değil de münferit olarak ortaya çıkan rahatsızlıklar ile anlaşılır ve bu durumlarda doktorunuz size test yapar ve vitamin eksikliğini bulur. Ancak çoğu zaman bu durumlar stres vb etkenlere bağlanır. Gizli vitamin eksikliği uzun süre teşhis edilemezse başka hastalıklara yol açabilir kronik durumlar oluşabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
ARTRİT BELİRTİLERİ NELERDİR?
DİL ŞİŞMESİ NEDENLERİ NELERDİR?
Siroz
Düşük Vücut Isısı (Hipotermi)
Sürekli sıkışan veya idrar kaçıran hastalar için püf noktalar.
Klio vermedeki zorluk
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.