Glifor zayıflama hapı zayıflatırmı? glifor yan etkileri ve zararları nelerdir? glifor zayıflama hapı ile sağlıklı kilo vermek mümkün müdür?

Glifor hapı her ne kadar bir zayıflama tableti olarak bilinse de aslında içerdiği Metformin hidroklorür etken maddesi ile şeker hastaları için düşük kan kan şekeri düzeyini yükseltmek amacıyla kullanılan bir insülin hormonu düzenleyicisidir. Glifor hapı, her ne kadar Tip 2 diyabet için kullanılsa da kan şekeri seviyesini yükselttiği ve iştahı kapattığı için zayıflama hapı olarak doktor reçetesi ile de verilebilmektedir. Glifor ile zayıflama şayet doktor reçetesi ile tavsiye ediliyorsa bu zayıflama hapının tek başına mucizevi bir kilo kaybı yaşatacağını düşünmemelisiniz. Çünkü glifor tedavisi, özellikle diyet ve egzersiz ile desteklenmezse çok fazla mucizevi etkileri olan bir zayıflama ilacı olmadığını doktorlar bile belirtiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Gliforun yan etkileri ve zararları nelerdir?

Her ilaç gibi glifor da bazı kişilerde yan etkilere yol açabilmektedir. Çok nadiren de olsa laktik asidoz adı verilen ve yaşamsal tehlike oluşturan sağlık sorunu, aşırı dozda glifor hapı tüketen kişilerde görülebilmektedir. Glifor hapı her şeyden önce bir ilaç olduğu için doktor reçetesi ile ve hekim kontrolünde kullanılmalıdır.  Glifor zayıflama hapı, kalp ve karaciğer hastalıkları olan kişilerin hiç bir şekilde kullanmaması gereken bit zayıflama ilacıdır.

Glifor Zayıflatırmı: Doktor tavsiyesi ile düzenli bir biçimde kullanımda ve de egzersiz – zayıflama diyeti ile desteklendiğinde gliforun zayıflamaya oldukça fazla yardımcı olduğu bilinmektedir. Glifor hapının zayıflatıcı etkisinden azami derecede istifade edebilmek için kesinlikle tedaviyi yarım bırakmamalı ve doktordan reçete ile tekrar talep etmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
  sanem krkl

  ben gilfor kullanarak bırazda yememe dıkkat ederek tam 50 kılo verdım 1 yılda tabıkı doktor yazdı bana

  tayyar

  Sanem hanım bende 25 yaşındayım pkos var çok kğluyum 110 benimde tam 50 kğ fazlalığım var işşallah zayıflarm şükürki 2 tane kızım var 1 ay oldu bu hastakığı öğreneli allah yardım eder işşallah herkese zayıflarız

  Yasemin

  Banada 2 gun oldu dr verdi glifor ayriyetten dietisyen diet verdi uyguluyorum insallh guzel sonuc alirim.

  Değerli ziyaretçimiz. Zayıflarken yapılan en büyük hata çok hızlı zayıflamaya çalışmaktır. Size tavsiyemiz şuandaki kiloyu kaç yılda almışsanız bunun yarısı kadar zamanda bu kiloları geri vermeniz yönündedir. Örneğin bundan 6 yıl önce 70 kilo olun şimdi ise 82 kilo olun. Siz 6 yılda yaklaşık 12 kilo almış olursunuz. Bu kiloları da 6 yılda almış olursunuz. Bu durumda aldığınız fazla kiloları 3 yılda geri vermek en iyi zayıflama şeklidir. Çünkü bu verilen kilolar çabucak geri alınmaz. Değerli ziyaretçimiz hızlı kilo vermek hızlı almakla sonuçlanır. Bunu asla unutmayınız.

  Emine

  Bende 2 gündür kullanıyorum.canım ćok şekerli şeyler istiyor.istahim da kapanmadı.ne yapacağımı bilmiyorum.hani istahim kapanacakti

  Nesli

  Merhaba lar ben glifor aldım yanlız glifor almadan önce 62.200 isim adı glifor kullanmaya başladım 2 gündür 63.300 oldum bilen varmı spor yapamıyorum çalıştığım için günde yarım içiyorum 😔😔

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Dukan kitabı
Dr. Mehmet Öz Bel İnceltme Yöntemleri
diyet kilo kontrolü
Kalıcı Şekilde Kilo Verme Yolları
Vücutta Yağ Oranı %25'i Geçtikten Sonra Çok Dikkat Edilmelidir.
Evde egzersiz videosu izle
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.