Goldslim 3in1 Kavitasyon aletinde bulunan 3 özellik

1: Ultrasonik Dalgalar İle Zayıflama ve Sıkılaşma

Saniyede 1milyon ultrasonik dalga oluşturarak her bir hücrenin hacminde ve hareketinde değişikliklere neden olur ve böylece hücresel masaj denen hassas masaj etkisi göstererek yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere sebep olur. Hücresel masaj hücre çeperini aktive ederek bölgesel yağlanma ve selülit bölgelerinde ultrasonik dalgalar sayesinde yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar.Bu dokudalardaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak vücuttan atılmasını sağlar ve böylelikle kilo kaybı meydana gelir. Aynı zamanda cilt yüzeyini geçirgenliğini arttırarak sarkmaların oluşumunu engeller..

2: Kızıl Ötesi Işınlarla Zayıflama Ve Sıkılaşma

Sponsorlu Bağlantılar

Goldslim 3in1’in etrafındaki halka kızıl ötesi ışınları 8-12 nm spektrum oranında dışarı salar. Kızıl ötesi ışınlar cildin ve deri altı dokuların derin tabakalarına iner. Oluşturulan dalga boyu molekküller arasında sürtünme ve ısı oluşturur ve böylece deri altı dokularının sıcaklığını yükselterek metabolizma hızınız yaklaşık yüzde 14 oranında hızlandırır. Kas dokuları etrafında bulunan yağ hücrelerinin yapısını bozarak kısmen enerjiye çevirerek yağ yakımını gerçekleştirir. Aynı zamanda cildi gençleştirir. Daha genç ve diri görünüm sağlar.

3: Mikro Akımlı Masajla Zayıflama Ve Sıkılaşma

Mikro akım terapisi vücut sağlığı ve bakımını destekleme konusunda ileri teknoloji bir yöntemdir. Bu yöntemin temelinde kas hareketlerinin enerji elde edebilmek için kalori tüketmesi ve yağ yakması prensibi bulunmaktadır. Düşük akım terapi serileri aracılığıyla zayıflama sağlayabilmek için belirli bir düzene göre verilmektedir. Bu zayıflama yöntemi bel, karın, baldır ve kol bölgelerindeki aşırı yağlanmanın azaltılması amacıyla geliştirilmiştir. GOLDSLIM 3IN1 ile kaslar düşük frekans akımı ile uyarıldığında bu belirli bir sıklıkta kas titreşimine neden olur. Kol, sırt, karın, bel, kalça, bacak ve iç bacak gibi problemli bölgelerinize bağlanan elektrotlar da o bölgedeki kas gruplarını çalıştırarak yağın enerjiye dönüşmesini, bir başka deyişle yağ yakılmasını sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
  ayse gulay caka

  kavıkasyon aletı bacakta varıs olunca zararlımı

  ayse gulay caka

  bu alet varıslı bacaklara zarar verırmı.

  fanatik

  Arkadaslar aldim ve memnun degilim hepsi yalan dolan numaramı birakiyorum tekrar aramiyorlar bile satasiyaymis hergün arıyorlardı haram olsun param 1 hafta oldum alali vucudumda yanık lar oluştu ilk kullanimda aradim duzelir dediler malesef duzelmedi

  fanatik

  Goldsilim kavitasyon kesinlikle ve kesinlikle almayiniz resmen kandırıldım

  melis

  kullanma klavuzunda anlatıldığı gibi düzgün ve düzenli kullanıldığında istenilen sonucu veriyor. 2 haftadır kullanıyorum 6 cm inceldim.

  Nese

  Valla ben çokkkk memnunum uc aydır duzenli kullanıyorum gobek kalmadı ve cokkk kılo verdim duzenlı ve duzgun kullanacaksınız

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Yeşim Ceren Boz nasıl zayıfladı
Kolay Kilo Verme Yöntemleri
neden kilo alıyorum
Plus Form göbek eritme bandı
Fx15 şikayetleri ve kullanan kullanıcı yorumları
Yulaf Ezmesi Zayıflatır Mı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.