Goldslim Step Shoes vücudunuzu forma sokmak için tasarlanmış bir ayakkabıdır. Siz yürürken kas faaliyetlerinizi destekler ve kaslarınızı maksimum derecede çalıştırır. Böylece yürürken daha çok kalori yakmanızı ve kilo vermenizi sağlar. Göbek, basen, baldır, kalça bölgelerindeki kasları çalıştırdığı için, bölgesel incelme ve sıkılaşma sağlar.

Selülit ve varis oluşumunu engelleyen bu eşsiz tasarım sayesinde daha formda bir görünüme kavuşacaksınız. Goldslim Step Shoes ile yürüyerek metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını ve vücutta selülit görünümü oluşturan yağ kütlelerinin yakılmasını sağlayabilirsiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Goldslim step shoes özel tabanı sayesinde duruşunuzu düzeltmeye yardımcı olur.Doğru ve düzgün adımlar atmaya, dik yürümeye ve bacakların bütünüyle adım atmasını sağlamaya yardımcı olan estetik ve rahat tasarımı sayesinde uzun yürüyüşlerde bile ağrılar olmadan kilo vermenin keyfini yaşayın. İlk kullanımdan sonra farkı hissedebilirsiniz. Ne kadar uzun yürürseniz yürüyün eskisinden daha az yorulduğunuzu ve rahat ayaklara kavuştuğunuzu göreceksiniz.

GoldSlim zayıflamaya yardımcı ayakkabı gelişmiş bir tasarıma sahip herhangi bir spor salonuna gitmenize gerektirmeden vücudunuzu şekle sokmanıza destek olur. GoldSlim zayıflamaya yardımcı ayakkabı normal yaşantınızı değiştirmeden gün içi aktivitelerinizi yaparken yürürken özel katmanları ve topukları sayesinde vücudunuzdaki kasları çalıştırarak daha fazla kalori yakmanıza ve kilo vermenize yardımcı olur.
Goldslim Step Shoes ile kısa süreli bir yürüyüş fazla kalorileri yakmaya, kilo vermeye ve incelmeye aynı zamanda vücudu şekillendirmeye yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
  NEBAHAT UYGUR

  Aldığım ayakkabı iki ayda darmadağın oldu.Tüm şikayet ve uğraşlarım karşısında sonderece ilgisiz ve müşteri memnuniyeti dikkate alınmadan bir ayı geçtiği için sorun kendilerini ilgilendirmiyor denilerek reddedildim.Haksızca yapılan reklam ve müşterinin maddi ve manevi mağduriyetini dikkate almayan şirketinizin bu sorumsuz davranış karşısında tek alternatif olarak tek kalan dava açma hakkımı kullanacağım ve sosyal çevremde yaşadığım bu olumsuzluğu ve mağduriyeti her fırsatta bilgilendirme amaçlı kullananacağım.Hakkımı savunacacağım.Ayakkabıyı şirketinize gönderdim diye arayan kişinin müşteri memnuniyetini önemsemesi konusunda iyi bir eğitim verilerek müşterilerin psikolojjisinin olumsuz etkilerden korunması açısından önemlidir.Şikayetlerim konusunda şirketinizin sorumsuz ve ilgisiz tavrını şiddetle kınıyor yasal haklarımıı kullanarak diğer müşteri mağduriyetlerini engelleme açısından gereken hertürlü mücadeleyi yapacağımı bilgirlerinize sunarım.

  HAFİZE SANCAK

  aldığımın ertesi günü pişman oldum ayakkabı yamuk çıktı astarı açılmış geri yolladım malasef aynı ve astarı açılmış ayakabı tekrar yollamışlar yamuk olan yağımı ağrıtıyor kullanmıyorum artık param haram olsun onlara zehir zıkkm olsunnn

  özo

  ben almayı düşünüyodum bu yorumlardan sonra vazgeçtim

  şükriye

  bende bu ayakkkabıdan aldım giyemedim çünkü ayakkabı numaramı yanlış göndermişler bende bu durumu belirtmek için aradım konuşmaları dinleyip döneceklerini söyiediler ve dönen olmadı daha sonra başka bir ürün için beni aradılar bende ayakkabı şikayetimi belirtince gold slimin yan firmasıdır dendi ve yine ilgilenen olmadı bir kaç arkadaşımda bu ayakkabıdan almak istedive onlara almamaları için engel oldum hiç kimseye tavsiye etmiyorumm

  müşteri

  ben de alacaktım şimdi vazgeçtim yukardaki yorumları görünce…

  NURDAN

  ÜRETİM HATASI ÇIKTI.DEVLET TÜKETİCİLERE SAHİP ÇIKSIN.ŞİKAYET TELEFONO OLSUN.BUNULA İLGİLİ BİR GENEL MÜDÜRLÜK OLSUN.

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Yulaf Kepeği ve Dukan Diyeti
Egzersiz lastiği hareketleri
Adım adım zayıflama
Ev işi yaparak zayıflama
Zayıflamak İçin Temel Öneriler
Kolay Kilo Vermenin Sırları
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.