A. DURMUŞ

Göz cevremde 2 haftadır soyulma var ve gitmiyor bu soyulma beyaz ve göz altımda buruşukluk var bu soyulma ve burusukluk neden olur?

Göz çevrenizdeki soyulmaların sebepleri birden fazla nedene bağlı olarak gelişmiş olabilir. Bunlardan ilk akla gelen güneş yanıklarıdır. Diğer yönden mantar enfeksiyonları, döküntülü deri hastalıkları yada kozmetik ürünlerden dolayı tahriş olmuş deri de soyulmalara neden olabilmektedir.  Size tavsiyemiz bir cildiye uzmanına görünmenizdir. Eğer göz çevrenizdeki soyulma kozmetik ürünlerin harincinde güneş yanıkları nedeniyle de oluşmamışsa önemli bir mantar enfeksiyonu olabilir. Deri hastalıklarıyla ilgili makalemiz de size faydalı bilgiler sunacaktır. Deri Hastalıkları.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Köpüklü İdrar Neden Olur
Çörek Otu Neye İyi Gelir
Kuru Öksürük Nasıl Geçer
Beyin Gücünü Artırmak Mı İstiyorsunuz
Obezite Ameliyatı Sonrası Zayıflama
Tıraş Sonrası Cilt Tahrişi Nasıl Önlenir
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.