Sitede Arama Yapayım
Diğer Konulara Bakayım
Son Yayınlananlar Nelerdir?
Yorumları Okumak İsterim

Gün İçerisinde Su Tüketimini İhmal Etmeyin.

Günlük düzenli bir şekilde su tüketmek vücut içerisinde depolanmış ödemin yani birikmiş suyun vücuttan temizlenmesini yardımcı olur. Özellikle yaz aylarında ödem şikayetleri kişiden kişiye göre artış gösterebilmektedir. Bunun sebebi ise özellikle tuz ve kafein tüketiminin normalinden daha fazla olmasıdır. Bu iki madde de vücuttaki suyun atılmasını engeller ve ödem oluşmasına neden olur. Tüm bunların oluşmaması ve metabolizmanın sürekli aktif bir halde çalışabilmesi için uzmanlar gün içerisinde 2 ile 2.5 litre arasında su tüketilmesini tavsiye etmektedirler.

Sponsorlu Bağlantılar


KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Karpuz diyeti
Ne Kadar Az Kalori Alırsanız O Kadar Fazla Zayıflarsınız
İsveç Diyeti Nedir? Nasıl Yapılır?
Diyette Yağdan Nasıl Kaçınabiliriz
narenciye diyeti
Lahana Çorbası Diyeti Nasıl Yapılır
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.