Hamile Göbeği Nedir? Nasıl Eritilir?

Hamile göbeği bayanların doğum yaptıktan sonra meydana gelen bir türdür. Doğum gerçekleştikten sonra rahim normalden daha ağır bir kütleye geldiğinden dolayı göbeğin eski estetikliğine kavuşması biraz zaman alır.

Ayrıca hamilelik esnasında bebek için aşırı beslenme yapan annelerde bir miktar kilo artışı da meydana gelebilir. Hamile göbeğini eritmek için alt karın bölgesini çalıştıracak bir takım egzersizler yapılmalıdır. Bu sayede gevşeyen karın kaslarının eski haline gelmesi sağlanabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Eczanelerden kolaylıkla temin edebilen bir takım yağ yakıcı mineraller sayesinde de karın etrafında depolanmış olan yağlardan rahatlıkla kurtulunabilir. Sindirim sisteminin de düzenli çalışması için özellikle fındık, badem ve zeytinyağı gibi besinler sık tüketilmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
SAĞLIKLI VE DOĞAL YOLLARLA KİLOLARINIZDAN KURTULUN
Fx15 şikayetleri ve kullanan kullanıcı yorumları
nasıl zayıflarım
ultrashape yaptıranlar yorumlar
çalışırken kalori yakma
Fazla kilolardan nasıl kurtulurum
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.