HANGİ BİTKİ DERİ HASTALIKLARINA İYİ GELİR?

Sedef hastalığı bulaşıcı değildir. Bu güne kadar sedef hastalığının sebebinin kreatin denilen bir protein yetersizliğinden kaynaklandığı iddia ediliyor. İtalyan bir doktor ise bu hastalığın bağırsaklardaki bir mantar sebebi olduğunu kanıtlamıştır. Bağırsaktaki mantarın yok olması sedef hastalığından kurtulmasını vurgulamıştır. Sedef hastalığı eğer kronikse 3-4 ay tedavi sürebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu hastalığa iyi gelen bir bitki aloera bitkisidir. Bu bitki diğer cilt hastalıklarına da iyi geldiği uzmanlar tarafından bildirilmektedir. Aloera bitkisinin içinde bir jel gibi sıvı vardır ve bu jel sıvısından elde edilir. Akne, sivilce, egzama gibi deri hastalıklarının sebebi bağırsaklardır. Deri hastalıklarından kurtulması için alovera jelini kesinlikle kullanması gerekmektedir.

Kişi kısa sürede iyileşmek istiyorsa harici olarak çay ağacı yağı, (Avustralya da yetişir) sivilce akneye karşı bir damla sürüldüğü zaman iyileştirici etkisini fark edebilir. Ya da deride kaşıntılı yara, tırnaklarda mantar, parmak aralarında pişik varsa bu çay ağacı yağında bir damla kullanması yeterli gelir. Bu hastalıkların iyileşmesi alovera jeliyle kesinlik kazandırır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bağırsakların tedavisi gerçekleşmediği müddetçe deri hastalığından, alerjik hastalıklarından ya da bağırsak hastalığından kurtulmak mümkün olmayabilir. Her türlü alerjik polen alerjisi, besin alerjisi, astım, kurdeşen, sedef, egzama gibi hastalılarının bağırsak tedavisi ile iyileşebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kuşkonmazın Faydaları
Kestane
Karga Otu
ÇAM YADA DOLMA FISTIĞININ YARARLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Bacopa Monneri Nedir? Neye İyi Gelir?
Sedef Otu
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.