Hazır Dondurmalardan Uzak Durun.

Genellikle diyet yapan kişiler tatlı ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kalori içeren tatlılar yerine dondurma yemeyi tercih etmektedir. Fakat hazır dordurmaların içerisinde aşırı miktarda kalori olduğunu unutulmamalıdır. Özellikle dondurmanın üzerine ilave olarak çeşitli çikolata veya fındık fıstık soslarının konması da yine vücuda olması gerekenden fazla miktarda yağ ve şeker girmesine neden olmaktadır. Bu yüzden eğer tüketilecekse mutlaka hazır dondurmalar yerine sade dondurmaların tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
1 haftada 10 kilo verdiren diyet
Diyette Tatlılar Nasıl Tüketilmeli
DOĞAL BİR İKSİR: ELMA SİRKESİ
Dilara Koçak detoks diyeti
erkekler için diyet listesi
Gizli diyet listesi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.