servet

Yeni doğan kızım Hemanjiom hastalığı var. Şu an almanyada hastaneye gidip geliyoruz. Bu hastalık için alternatif bir seçenek var mıdır?  Bitkisel doğal yollar gibi ?

Hamanjiom, kan damarları ve bunların beslediği dokuların kontrolsüz olarak büyümesi ve çevre dokulara doğru baskı yapmasıyla ortaya çıkan bir rahatsızlıktır. Bu tür rahatsızlıklara müdahale edilirken genelde lokalize(sadece belli bir bölgeye) çalışılır. Bu tedavi edici çalışmalar ameliyat olabileceği gibi sadece o bölgeye yapılan kurutucu iğneler de olabilmektedir. Görülen odur ki şifalı bitkiler her ne kadar faydalı bir alternatif tedavi yöntemi olsalar da bazı durumlarda işe yaramayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Değerli ziyaretçimiz; Çaresizlik içerisinde bir takım yanlış yollara sapmayınız. Doktorunuza ve hastanenize güvenerek tedaviye devam ediniz. Hemanjiomun tedavisinde kullanılan şifalı bitkilerle ilgili yeterli çalışma yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    vural

    Benım kızımda hemanjıom rahatsızlığı mevcut yaklaşık doğumundan bır ay sonra sag gozunun uzerınde,sıslık oluştu ve suan dört yasında ılk tedaviye altı aylık ıken başlandı 3 defa kortızon ıgnesı yapıldı (dünya goz hastanesı) daha sonra ıstanbul capa tıp fakultesınde kontrol edıldı daha sonra amerıcan hastanesınde pr.dr. rejın kebudı hanım bıze bır ılac verdı (DIDERAL) uc ay bu ılacı kullandık sonradan ılacı kestırdıler sımdı beklemekteyiz tavsiye edebileceyiniz bitkisel ilaç varmıdır teşekkürler

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Vajinal Enfeksiyon Geçiriyorum
Turner Sendromu Nedir?
Sol Tarafımda Ağrı Var
Kulak Kaşıntısına Ne İyi Gelir
LOHUSALIKTA CİNSEL İLİŞKİ İLE GEBE KALINIR MI?
Bileğimden dirseğime kadar kaşınıyor
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.