Her Akşam Öğününde Mutlaka Çorba Olsun

Yazın havanın aşırı sıcak olmasından dolayı pek fazla tercih etmediğimiz çorbalar, hemen hemen kışın bütün ailelerin yemekten önce sofralarında bulundurduğu bir yiyecektir. Akşam öğününde ana yemekten önce çorba içilmesi hem içerdiği mineraller sayesinde vücudunuzun daha sağlıklı olmasını sağlayacak hem de vücudunuzda tokluk hissi sağlayarak o öğünde daha az yemenizi sağlayacak kilo almanıza engel olacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise her zaman hazır çorbalar yerine ev yapımı sebze çorbalarını tercih etmeniz gerektiğidir. Hazır çorbaların içerisinde bulunan bir takım maddeler vücudunuzda çeşitli yan etkilere sebep olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Zayıflama Kuralları
En çok satan zayıflama kitapları
kilo vermenin kuralları
Zayıflarken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Yulaf Ezmesi Zayıflatır Mı
lahana suyu zayıflatırmı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.