HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI
Hindistan cevizi, hindistan cevizi palmiye ağacının meyvesidir. Meyveleri ilaç yapmak için kullanılır.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI DİĞER İSİMLERİ NELERDİR?
Aceite de Coco, asit Gras de Noix de Coco, Hindistan Cevizi Yağ Asidi, Hindistan cevizi Palm, Coco Palm, Hindistan Cevizi, Cocos nucifera, Cocotier, Soğuk Preslenmiş Hindistan cevizi yağı, Fermente Hindistan cevizi yağı, Huile de Coco, Huile de Noix de Coco, Huile de Noix de Coco Pressée à froid Huile Vierge de Noix de Coco, Narikela, Noix de Coco, Palmier, Virgin Hindistan cevizi yağı.

Sponsorlu Bağlantılar

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI FAYDALARI NELERDİR?
Baş biti, sedef hastalığı, kilo kaybı, kalp hastalığı, hiperkolesterolemi, diyabet, kronik yorgunluk, Crohn hastalığı, irritabl barsak sendromu, ve tiroid hastalıklarında faydalıdır. Alzheimer hastaları için de faydalı olduğu düşünülmektedir.

Bunun yanında diğer bir uzmanlık alanı da cilt üzerinedir. Harici olarak kullanıldığında cilt ve saç bakımı konusunda şaşırtan sonuçlar elde edilir.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI NASIL ETKİ EDER?
Hindistan cevizi yağı, doymuş yağ oranı yüksek ve kolesterolü artırabilir. Cilde uygulandığında, bir nemlendirici etkiye sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI GÜVENLİ MİDİR?
Eğer besinlerle birlikte alındığında hindistan cevizi yağı, çoğu insan için güvenlidir. Aynı zamanda, diğer bitkilerle birlikte kafa derisine uygulandığında son derece güvenlidir. Yüksek doymuş yağ içeriği nedeni ile kilo alımına yol açıp, kolesterolü artırabilir.
Eğer gıdalarda bulunanlardan daha fazla miktarda hindistan cevizi yağı alacaksanız, hamile veya emziren, yüksek kolesterol varsa kullanmayınız.

DOZ NASIL OLMALI?
Hindistan cevizi yağı uygun dozu, kullanıcının yaşına, sağlık ve diğer bazı hastalıkları gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda, hindistan cevizi yağı için uygun bir doz aralığı belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli dozlarda alındıklarında faydalı olabilir, aklınızda bulundurun. Ürün etiketleri ile ilgili yönergeleri izleyin, eczacı veya doktorunuza kullanmadan önce danışınız.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Krill Yağı Nedir? Neye İyi Gelir?
LUTEİN
BUTTERBUR
Üzüm Çekirdeği Kapsülü
KETEN TOHUMU TABLETİ
PİRÜVAT
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.