Hızlı kilo vermek, sıkıcı diyet düzenini bilen insanların büyük ilgisini çekmektedir. Ancak ne yazık ki öyle aşırı hızlarda kilo vermek hem mümkün değildir, hem de sağlıksızdır. Çünkü ani kilo kayıpları metabolizmanızı son derece zayıf düşürecektir ve hızlı kilo verdiğiniz için toparlamanız gerçekten zor olacaktır.

Hızlı kilo vermekten ziyade, diyetlerde söylenen haftada 2 kilo gibi kilo kaybının biraz daha arttırılmasına yönelik davranışlar siz ve sağlığınız için çok daha faydalı olacaktır ki böylelikle verilen kiloların geri alınması da zorlaşacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Her gün yapacağınız yarım saatlik yürüyüşler, size bu konuda en büyük desteği sağlayacaktır. Özellikle akşam yemeğinden sonra yürüyün ki, yedikten sonra en az enerjiyi harcadığınız öğünde aldığınız besinler, size kilo olarak geri dönmesin.

Bir avuç fındık ile ilgili esprileri lütfen göz ardı edin ve her gün bir avuç kadar fındık tüketin. Fındık bağırsakları çalıştırmak konusunda oldukça başarılı bir besindir. Özellikle kahvaltıdan hemen sonra tüketirseniz, gün içerisindeki hayat temponuzda fındıktan gelen enerjiyi ve kaloriyi tüketeceğiniz gibi, hızlandırdığı sindirim sisteminiz sayesinde daha fazlasını bile yakabilirsiniz.

Diyet içecek ve besinlerden uzak durun çünkü bu besinlerin büyük bir çoğunluğu ilk etapta yardımcı olsalar da, içerdikleri madd

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
seren serengil zayıflama sırrı
Kilo Vermek İçin Nasıl Çay İçilmeli
Atkins Diyeti Nedir? Yararları ve Zararları
Zayıflatan kumaş
doğal yollarla zayıflama yolları
Kilo vermeyi hızlandırma
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.