hızlı zayıflamak için zayıflamam yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Zayıflamam lazım diyenler kilo vermek ve hızlı zayıflamak için zayıflama yolları.

Yaz geldi çattı artık kışlıklar kalkdı ve ince yazlıklar giyilmeye başlandı ve kışın aldığımız fazla kilo ve yağlar farkedilmeye başlandıysa sizinde artık zayıflamanız ideal sağlıklı kilonuza kavuşmanız vakti geldi demektir.

Öncelikle boyunuza göre ideal kilonuzu hesaplayarak kilonuz sağlığınız için hedef kilo seçip bir aynanın karşısına geçerek fazla kilolarınızı hangi hatlarınızı inceltmenize zayıflatmanıza karar veriniz.

Örneğin göbek bölgesi fazla yağlanma ve sarkma

Bunun için hemen göbek eritme hareketleri ve göbek diyeti ile kısa zamanda ince düz göbek hatlarına sahip olabilirsiniz yanlız sakın hemen pes etmeyin egzersizler ilk başlarda zor ve sıkıcı gelebilir onun için biraz sabırlı ve egzersiz yaparken müzik ve sizi sıkmıcak şeyler yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Durumunuz iyiyse bunlardan önce bir diyetisyene başvurabilir daha sağlıklı zayıflama yöntemleri ile fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yazıdan Sağlık Yorumları

Yazı Hakkında Bir Yorum Yapınız
  • Kanal D Doktorum Programı
  • Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

  • Samanyolu TV Hayatın Nabzı Programı
  • Opr. Dr. Bülent Erkurt'un sunumuyla Hayatın Nabzı hafta içi her sabah, saat 08:30'’da Samanyolu TV'de

  • ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER
  • “ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor