AHMET BEY

İdrarımı yaparken yanma oluyor ve bu yanmaya kanlı idrar eşlik ediyor. Bu durumun neden kaynaklandığını yazarsanız sevinirim.

Ahmet bey, idrar aslında böbreklerden süzülen atık maddeleri ihtiva eden bir sıvıdır.  Hemen hemen her insan hayatlarının bir döneminde idrarda yanma veya idrardan kan gelmesi şikayetleriyle sağlık kurumlarına başvurur. Aslında çok basit bir teşhis ve tedavi süreci olan idrarda yanma olayı geç kalındığında ciddi sağlık sorunlarına yol açar ki bu hiç istendik bir durum değildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sorunuza gelince: İdrarda yanma genellikle ya böbreklerden kum düşürmeye yada böbrek veya idrar torbasında iltihabi bir duruma işaret eder. İdrarınızdan kan gelmesi böbreklerinizden kum düşürdüğünüze delalet etse de iltihabi durumlar da idrardan kan gelmesine neden olabilecektir. İşin aslı idrarda yanma durumunun ve idrardan kan gelmesinin  neden kaynaklandığını gözlem yaparak bulmanız mümkün değildir. İdrar örneğinizin detaylıca incelenerek durumunuzun ortaya çıkartılması şarttır. Geçmiş olsun dileklerimizle.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Makat Çıkması
tüp bebek tedavisi işlem basamakları
Grip Uyarısı
Adrenal Yorgunluk
Kaşıntılı Döküntü Nedir?
BOYUN LENF BEZLERİ ŞİŞME NEDENLERİ
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.