Kanal 7 televizyonunun ikballe şifalı bitkiler programında şifalı bitkiler, şifalı yemek tariflerinin ne kadar yararlı olduğunu ve bizlerinden çok yakından tanıdığı gibi ünlü doktorumuz sayın ömer coşkun ikbal gürpınarın sunduğu ikballe şifalı bitkiler programına sürekli ve her zaman konuk olmaktadır.

ikballe şifalı bitkilerin konusu doğada bulunan bitkilerin faydaları hakkında bilgiler veren doktor ömer coşkun beyle bir çok hastalığın tedevisinde kullanılacak bitkilerlin yanı sıra bizlerinde evde hazırlayabileceğiniz cilt bakımları, şifalı bitkiler, egzersiz hareketleri, zayıflama ve insan sağlığının doğadan geldiğini ve sırları anlatılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Şifalı tarifler, şifalı reçeteler, beden ve ruh sağlığını gençleştiren formüller, doyurucu, lezzetli ve sağlıklı yemekler. Bu programın konusu şifalı yemekler yapmanın ve şifalı yemeklerle beslenmenin püf noktaları bu programda.

Şifalı yemeklerde ikbal gürpınar her gün lezzetle sağlığı ekranda buluşturacak. Uzman konukların stüdyoda ağırlanacağı ikballe şifalı yemeklerde programında her gün birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemekler canlı yayında hazırlanırken, uzman konuklar da sağlıklı yaşama dair reçetelerini biz izleyenlere sunacaklardır.

Bay ve bayanlar lütfen ekran başına ilk kez lezzetle sağlık konuları bu programda buluşuyor. Beden ve ruhu gençleştiren formüllerle mutfakta tencereler kaynıyor, kepçeler doluyor. Doyurucu, lezzetli ve şifalı yemekler her gün uzman konukların katıldığı şifalı yemekler programında yapılacaktır.

Mevsiminde hangi sebze hangi usulde nasıl pişirilip, nasıl sunulur? Şifalı yemek yapmanın ve şifalı yemek yemenin püf noktaları, sağlıklı yaşama ve sağlıklı beslenmeye dair her şey ikbal gürpınarın sunumuyla şifalı yemeklerde olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
İştah Kesen Besinler
Yağ Yakan Yiyecekler İle Kilo Verme
Su Kaybına Dikkat Etmek Gerekir
Pervin Bulgak bikini çorbası
Yer elmasının faydaları nelerdir
Çikolata ve Doymuş Yağ İlişkisi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.