hale
Eşimle ilişkiye girerken vajinamda yanma ve acı oluyor. Ayrıca kasılmalar da  ilişkiyi zora sokuyor. Nedeni ne olabilir?

Öncelikle şunu söylememize müsaade ederseniz sevinirim. Şöyle ki evlilikte ilişki çok önemli bir ritüeldir ve ilişkisi düzenli ve kaliteli olan evlilikler hemen hemen bütün zorlukları kolaylıkla aşabilir. Eşler birçok alanda birbirlerini anlamaya ilişkiye hazırlık ve ilişki sırasında başlarlar. Çünkü bu zamanlarda kişiler insani zaaflardan kaynaklanan durumlara bağlı olarak birbirini kabule daha yatkındırlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Sorunuza gelince: Vajina salgı bezleri açısından oldukça zengin bir organdır. Böyle oluşu ona ilişki sırasında rahatça kaygan olma yetsini kazandırır. Bu durum ilişkiyi kolaylaştırır.

Sizin durumunuz nedir? Eğer vajinanız kaygan olduğu halde bu şikayetiniz devam ediyorsa bu durumda sizde akıntı var diyebiliriz. Mutlaka bir doktora başvurmanız gerekmektedir.( vajinal akıntı makalemizi okuyunuz). Vajinal akıntının nedeni vajinal enfeksiyonlar olabilir.

Vajinanız kaygan değilse zaten ilişkiniz sorunlu olacaktır. Bunu aşmanın yolları ilişkiye girmeden önce mutlaka eşinizle konuşmanız ve ön svşme yapmanızdır. Eğer sorun hala devam ediyorsa vajinal kayganlaştırıcı ürünler kullanmanız gerekebilir.

Vajinada kasılmalar genelde ağrılı ilişkiden kaynaklanmaktadır. Ağrılı ilişkiyi aşmanız durumunda kasılma olayı da kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    Sağlık

    ESİMLE EVLENELİ 4 GUN OLDU İLİSKİ ESNASİNDA HALA KAN GELİYOR VE COK KASİLİYOR ODA COK İSTİYOR AMA BUNLARDAN DOLAYİ MUTLU OLAMİYOR ARAMİ VERSEK ACABA.

    Kesinlikle ara verin. Ayrıca eşiniz istediğinde birlikte olmanızda da fayda vardır. Not: En az 1 hafta doğal olarak ara vermeniz gerektiğini de unutmayın. Yaraların iyileşmesi gerekiyor. Mutlu bir birliktelik temennisiyle.

    Mavi

    Merhaba yaklaşık üç ay önce mantar tedavisi gördüm akıntım ve kaşıntım tamamen geçti ama eşimle ilişki esnasında müthiş yanma hissediyorum acıdan kıvranıyorum resmen şuan akıntı veya kaşıntı hiç bişey yok ama yanma hissi var neden olabilir bu ???

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
AIDS Hastalığı
Kalp Pilleri
Myastenia Gravis
Kalp Aritmisi Nedir? Belirtileri ve Nedenleri Nelerdir?
Göz Ağrısının Nedenleri
TREMOR NEDEN MEYDANA GELİR?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.