Bikini veya mayo seçerken vücut yapınızı göz önünde bulundurmaya dikkat edin.Vücudunuza uymayacak ürünleri tercih etmeniz sizi hayal kırıklığına uğratacaktır.Oysa doğru bir seçimle çok daha zarif ve estetik görünebilirsiniz.

Mayo ve Bikini Giyme Teknikleri

Kalçanız eğer büyükse ve daha ince görünmesini istiyorsanız bikininizin alt kısmını çok büyük tutmayın.Etekli ve şortlu bikinilerden uzak durun.Unutmayın ki ne kadar az kumaş kullanırsanız o kadar ince görünürsünüz.Dikkati olduğunca kalçalarınızdan uzak tutun.Renkli bikinileri tercih ediyorsanız alt parçası tek renk ve koyu olmasına dikkat edin.Bikinilerinizde bacak kesimi içeriden olan modelleri tercih edin.Derin bacak kesimi bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer göğüsleriniz küçükse üçgen bikiniler size göre değil.İçi dolgulu dahi olsa üçgen bikini kullandığınızda göğüslerinizi dümdüz gösterecektir.Bikini üstlerinde dikkat çekici detaylar kullanmaktan kaçınmayın.Örneğin straplez bir model yada fırfırlı bir modelle göğüslerinizi daha dolgun gösterebilirsiniz.

Probleminiz göbeğinizleyse parlak renklerden kesinlikle uzak durun.Parlak ve canlı renkler vücudunuzdaki bütün hatları belli eder.Mat her zaman daha iyidir.Tankinilerden, yani üst kısmı göbeğe kadar inen bikinilerden uzak durun.Bu model dikkatleri direk göbeğinize çekicektir.Dikkati vücudunuzun başka bölgelerine çekmeye çalışın.Örneğin göğüslere.Derin kesimli bikinilerle harika bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük göğüslerinizin daha düzgün görünmesini istiyorsanız kalın ipli üçgen bikiniler tam size göre.Göğüs ölçünüz 90 ve üzeri ise bu model size istediğiniz desteği sağlayacaktır.Bikininizin içine koyacağınız gizli sütyenlede göğüsleriniz daha derli toplu duracaktır.Boyundan bağlamalı bikini kullanacaksnız eğer boyun kısmını çok fazla uzun tutmayın.Aksi halde göğüsleriniz çok sarkık görünecektir.

Vücudunuzun daha estetik durmasını istiyorsanız çizgilerden kaçmayın..Çünkü onlar boyuna olduğu sürece hiç bir sorun olmayacaktır.Bilakis karışık desenlerden kaçın.Bu desenler vücudunuzun şekilsiz ve daha kilolu görünmesine yol açar.Onun yerine tek renk yada basit desenli mayolar tercih edebilirsiniz.Bikiniler korkulu rüyanız olmasın.Asla giyemeyecem diye düşünmesyin sadece ince iplerden ve üçgen bikinilerden uzak durun…

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kilo vermeyi hızlandırma
lahana suyu zayıflatırmı
Buharsız sauna ile zayıflama yöntemi
Stres Göbeği Nedir? Nasıl Eritilir?
Kafein Kilo Verdirir Mi?
Egzersiz Yapmadan Kalori Yakmak
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.