İnsan en şerefli bir varlık olduğu için ona verilen değer ve duyulan saygıdan dolayı onun naaşı açıkta bırakılmayarak bemli bir yere gömülmelidir. Eğer defnedilmeyip açıkta bırakılırsa cesed bozularak kokuşur ve çevreye hastalık yayar. Bu da diğer insanların sağlığının bozulmasına neden olur.

Bazı ülkelerde olduğu gibi cesetlerin yakılması bizdeki bir gelenek değildir. İnsanın cesedi yakılıp külleri savrularak o insana yapılan en büyük cezadır. Toplumumuzu bu konuda uyarılmalı insan öldürmenin ve bomba ile kendilerin patlatanların önüne geçilmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde dakika geçmesin ki bir ölüm haberi duymayalım, bazı insanların ise hastalıklarından dolayı vücutlarına gerekli organlara ihtiyaç vardır, bunlar kalp, böbrek, karaciğer, vb. insanları organ bağışı yapmaya teşvik edilerek hasta olanlara organların nakledilerek hayata kavuşturulmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Faranjit Neden Olur
Sivilce ve tedavi yöntemleri
Romatizma ve kaplıca
Epsom Tuzu Nedir Ne İşe Yarar
Göz Akıntısı
Ayak Parmağı Uyuşması
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.