American Idol yarışmasında jüri üyesi olan Jennifer Lopez, son albümü için verdiği kilolarla uzun süredir gündemde. Lopez, Extra adlı televizyon programına üç aşamada nasıl kilo verdiğini anlattı:

1. Tracy Anderson metodu: Küçük kasları güçlendirmeyi hedefleyen yenilikçi bir yaklaşım. Kasların uzunlamasına gelişimini sağlayarak seksi ve feminen bir görünüm kazandırıyor. Lopez, “Neredeyse her gün bir-iki saat bu egzersizleri yaptım. Genellikle haftada dört-beş gündü ama altıya çıktığı da oluyordu” diyor.

Sponsorlu Bağlantılar

2. Optimum temizlenme: Diyetisyeninin bu metodu çok sevdiğini söyleyen yıldız “Biriken tüm toksinler, bağırsaklar temizleniyor, kısa sürede birkaç kilo veriyorsunuz” diyor. 10 gün sürdürülmesi tavsiye edilen yöntemi, Lopez dengesiz beslendiğini düşündüğü dönemlerde beş günlük periyotlarla uygulamış.

3. Fazlası zarar!: Şarkıcı, sürekli diyet yapmanın stres yarattığını, birkaç gün sıkı rejime ara vermek gerektiğini söylüyor: “Bazen bir hafta kendime izin verdim. Bedenimin yeniden enerji kazanmak için zamana ihtiyacı oluyor. Özellikle de bir klip çekimi ya da konser öncesi… ”

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Vejetaryen Diyetinde Protein Alımı Nasıl Artırılır
7 günde 7 kilo verdiren diyet
Protein diyeti
Detoks diyeti
Mehmet Öz'ün Diyet Tavsiyeleri
BRAT Diyet İle İshal Tedavisi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.