Büyük popolar Türk kadınlarının genel bir sorunudur. Bu sorunun size özel olduğunu düşünmeyi bırakın! Sizden sadece altı haftalık özel bir diyet uygulamanızı isteyeceğiz. Sürenin sonunda popo ve basenlerinizdeki yağlardan kurtulduğunuzu göreceksiniz. Diyetin amacı hareketsizlik ve yanlış beslenme sonucu vucüdun orta bölgesinde biriken yağları eritmek. Artık dar pantolonlara sığabilecek ve karşınızdaki kişiyi çok daha çabuk etkileyebileceksiniz. İki fincan yulaf tanesi, iki fincan kırılmış fındık, bir fincan buğday, bir fincan çekirdeksiz kuru üzüm, bir fincan ayçiçek tohumu, bir fincan badem ve bir fincan ince kıyılmış kuru kayısıyı alın. Malzemeleri karışık şekilde blender’a koyun ve iyice karıştırın. Şimdi bu karışımı 12 eşit parçaya bölün. Her öğünde karışımı bir bardak soğuk süte ilave ederek tüketin. Çok acıkanlar her öğünde yarım muz da yiyebilir. Gözlerin size doğrultulmasından hoşlanmıyorsanız bu diyete sakın başlamayın!

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Yağı Azaltılmış Olan Yiyecekler Sağlıklıdır
3 Günlük şok diyet
Çiğ Besin Diyetinde Yeterli Demir Alımı
Düşük Karbonhidratlı Bir Diyete Nasıl Başlanmalı
Vitamini Eksikliği Anemisi Testleri ve Tedavi
Çiğ Besin Diyeti
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.