Kas gücünüzü yükseltmek için vaktinizi haftada 20 dakika bu egzersizlere ayırmanız yeterli…

Çömelin
Kalça ve diz bölgenizi çalıştırın!

Destek almak için bir sandalye kullanın. Sandalyeye tutunarak dizlerinizi hafifçe kırın ve sonra yavaşça çömeliyor gibi yapın ve biraz bekleyip kalkın. Bu hareketi 10-15 kez tekrarlayın. Eğer bu hareketi düzenli olarak 25 kere tekrar ederseniz 2 kilo kadar verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İleri hamle
Kalça, diz bölgenizi ve bacak kaslarınızı çalıştırın!

Bir ayağınız arkada bir ayağınız önce olacak şekilde çömelin ve elleriniz arkanızda birleştirin. Yavaşça arka ayağınızı kaldırarak kalçanızı hareket ettirin. Bu hareketi 5-10 kez tekrarlayın.

Üst sırt kasları
Omuz ve kollarınızı çalıştırın!

Bir tabureye oturun ve bacaklarınızı kapalı tutun. Her bir elinize 5 kiloluk ağırlık alın, ellerinizi omuzunuza yakın şekilde tutun ve yavaşça kollarınızı önünüzde açıp kapatın. Bu hareketi 10 kez tekrarlayın. Haftada en az 15 kere yapmanız sizin için iyi olacaktır.

Düz oturuş
Omuz, kol kaslarınızı, sırt ve bel kısmınızı çalıştırın!

Yere düz ve elleriniz yanınızda duracak şekilde oturun. Sırtınızı dimdik tutun. Egzersiz bandınızı ayaklarınıza sarın. Uçları elinizde kalacak şekilde kollarınızı ve kendinizi egzersiz bandı yardımıyla ileri-geri çekin. Bu hareketi 10-12 kez tekrarlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Doğum sonrası zayıflama
Çikolata ile zayıflama kilo verme yöntemi
Anoreksiya
kalıcı zayıflama yöntemleri
Ramazanda kilo vermek
Goldslim zayıflama ayakkabısı şikayet yorumları
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.