Kanser her zaman sancıya sebep olmaz. Hastaların yansında olağanüstü säncı görülmez ve hatta artrit veya sinir ucu hastalıklarından daha az sancı olduğu bilinmektedir. Genelde sancıyı kontrol etmek için ameliyat, radyasyon tedavisi veya kemoterapi uygulanır. Bazı hastalarda dayanılmaz sancılar olur ve hastalık ilerledikçe bu sancılar artar. Kanser tedavisiyle geçirilemeyen sancılarda başka yöntemlere başvurulur. Ağrı kesici ilaçlar ve ilaçsız metodlarfa da kanserli hasta hastalığın başka belirtilerinin izin verdiği ölçüde dayanabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    Sağlık

    merhaba ben 25 yaşındayım kasıklarımda sürekli sancı oluyor göğüslerim de acıma var içinde birşey acıyor bende yumurtalıklarımda kistler var bazen meme kanseri belirtilerimi acaba diyorum kasıklarımda bazen iki büklüm kalıyorum açılmıyor takılıyor san ki neden olabilir

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
HIV yada AIDS Nedenleri Nelerdir, Nasıl Teşhis Edilir
Amilaz
Artrite Ne İyi Gelir
TREMOR NEDEN MEYDANA GELİR?
Sinüzit Tedavisi
Mavi Hastalık
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.