mehmet

Sürekli olarak karın ağrısı çekiyorum. Doktora gittim tetkiklerim yapıldı ancak birşey çıkmadı. Doktorun verdiği ilaçlara rağmen yine de karın ağrım dinmedi.

Değerli ziyaretçimiz bu ağrıyı biraz tarif etseydiniz karın ağrınız hakkında söyleyecek birşeylerimiz olurdu.

Sponsorlu Bağlantılar

Doktora gittiğinizi ve tetkikler yapıldığını ancak hiç bir şey çıkmadığını yazmışsınız. Bu durumda sizin karın ağrınızın bağırsak gazlarından yada psikolojik nedenlerden kaynaklandığını söyleyebiliriz.

Bağırsak gazlarından kaynaklanan karın ağrıları(aslında karın sancısı desek daha doğru söylemiş oluruz) başladığı anda elinizin ayasıyla karnınızı şiddetlice ovalayın ve biraz bekleyin tekrar ovalayın. Bu şekilde devam ederseniz zamanla belli yerlerde birikmiş olan bağırsak gazlarını dağıtabileceksiniz ve ağrının hafiflediğin ve hatta yok olduğunu göreceksiniz.

Psikolojik nedenlere bağlı karın ağrıları çekiyor olabileceğinizi söylememizin sebebi yapılan tetkiklerde sonuçlarınızın normal çıkmış olmasıdır. Eğer psikolojik nedenlere bağlı bir karın ağrısı çekiyorsaız. Bir psikoloğa görünmeniz en iyisi olacaktır.

Değerli ziyaretçimiz, gitmiş olduğunuz sağlık kuruluşunu veya gitmiş olduğunuz doktoru değiştirerek tekrar muayene olmanızı tavsiye ediyoruz. Bazen basit nedenlere bağlı olarak ciddi rahatsızlıklar atlanabiliyor. Yada teknik arızalar nedeniyle tetkiklerde yanılmalar oluyor. Bunu da göz önünde bulundurursanız. Sizin için daha iyi olacaktır. Bu konu ile ilgili meselenin ehemmiyeti açısından sitemizdeki nedenleri ile ilgili karın ağrısı nedenleri  ve doyurucu bilgi için ise karın ağrısı başlıklı yazımızı mutlaka okuyunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
El Kireçlenmesi Nedir? Nasıl oluşur? Tedavisi Nedir?
Karın Zarı İltihabı Peritonit
Obezite Nedir? Şişmanlığa Neden Olan Faktörler Nelerdir?
Ankilozan Spondilit
Difteri
Çocuklarda Diş Çürükleri
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.