KARIN ESTETİĞİKarın Estetiği

Karın germe veya abdominoplasti, fazla yağ ve cildi alarak ameliyattan önce karnınızın daha pürüzsüz ve daha sıkı bir profile sahip olmasını sağlar​. Aslında düz ve sıkı bir karın profili çoğu kişinin hayalidir. Birçoğumuz bu hayalimize ulaşmak için sıkı bir diyet takibi yapar, kilomuzu kontrol altına almaya çalışır ve sıkı bir egzersiz programı takip ederiz. Ancak tüm çabalarımıza rağmen bu şekilde hayal ettiğimiz bir karın kası hedefine ulaşmak her zaman mümkün olmayabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gebelik süreci, kiloda dalgalanmalar, genetik şartlar ve daha önce olmuş olunan ameliyatlar gibi bazı şartlar karın kaslarından istemediğimiz bir görüntüye sahip olmamıza neden olduğu için uygulanacak karın kası estetik ameliyatları oldukça faydalı sonuçlar elde edilmesini sağlayabilir.

Karın sıkılaştırma ameliyatları, kilo kaybı ya da uygun bir egzersiz programının yerini tutmaz.

Karın sıkılaştırma ameliyatları tam abdominoplasti ve mini abdominoplasti olmak üzere ikiye ayrılabilir. Tam ya da full abdominoplasti olarak adlandırılan ameliyatta genel bir operasyon söz konusudur. Bu yüzden özellikle obez hastaların tercihi olmaktadır. Cilt germe operasyonu ile birlikte uygulanabilir. Mini abdominoplasti ise alt karın bölgesine yapılan operasyon ile birlikte adipoz dokuları ve cilt fazlalıklarının alınmasını içerir.

Karın estetiği ile ilişkili olan başka bir yöntem ise Liposuction tekniği veya Lazer lipoliz yöntemidir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    Sağlık

    BEN KARIN ESTETIGI OLMAK ICIN YANI YIRTIKLRI YOK ETMEK ICIN VEDE INCELTMEK ICIN NE KADAR FIYATI OLDUGUNU OGRENEBILIRMIYIM. TESEKURLER

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kırışıklıklar
Bronzlaşma
Meme Büyültme
Botox Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler
Göz Altı Torbaları
Boyun Sarkması Nasıl Giderilir
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.